Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,2% sub estimat
Servicii de informare, consiliere, orientare și mediere pe piața muncii pentru membrii grupului tinta din proiectul „Dezvoltare Locala Integrata in Orasul Zlatna” Contract nr.: POCU/140/4/2/115241.
- Număr anunț
- SCN1027442
- Autoritate contractantă
- Oras Zlatna (CUI 4331031)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI 17253210)
- Cod CPV
- 79998000-6 · Servicii de consiliere profesionala (coaching) (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322.400 RON
- Valoare atribuită
- 241.180 RON 25,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 09:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1013069
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031814
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa formular oferta financiara.docx.p7m
- Caiet de sarcini 5.PDF.p7m
- Contract de servicii 4 consiliere profesionala.doc.p7m
- FisaDate_DF1031814.pdf
- Formulare consiliere.doc.p7m
- Formular propunere tehnica.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL CUI RO 17253210
Valoare atribuită
241.180 RON
din 322.400 RON estimat
25,2%
Adjudecat la 74,8% din estimat · economie 81.220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.