Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,5% sub estimat
Lucrari de reabilitare/modernizare a agentiei 13-047 din cadrul Punctului de Lucru Judetean Constanta
- Număr anunț
- SCN1027564
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- DRAFT CONSTRUCT SRL (CUI 16322932)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.522,74 RON
- Valoare atribuită
- 79.086,21 RON 31,5% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 08:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1016871
- Termen limită
- 11.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032344
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI LUCRARI REABILITARE AGENTIA 13-47 -14112018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032344.pdf
- Formulare - lucrari de reabilitare agentia 13-047 plj Constanta.doc.p7s
- MODEL CONTRACT LUCRARI REABILITARE AGENTA 13-047 PLJ CONSTANTA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRAFT CONSTRUCT SRL CUI RO 16322932
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TACA CONSTRUCŢII & CONSULTANTA SRL CUI 22219584
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TITANIC MED INSTAL S.R.L. CUI 17618678
Valoare atribuită
79.086,21 RON
din 115.522,74 RON estimat
31,5%
Adjudecat la 68,5% din estimat · economie 36.436,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.