Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
EXTINDERE SCOALA GIMNAZIALA VASILE LUCACIU CU CORP NOU P+2(3 partial) SI MODERNIZARE CLADIRI EXISTENTE DIN MUNICIPIUL CAREI, str. VASILE LUCACIU, nr. 16
- Număr anunț
- SCN1026711
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- CO-TOM-RODNA SRL (CUI 2222666)
- Cod CPV
- 45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.535.792,75 RON
- Valoare atribuită
- 11.418.607,71 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1014725
- Termen limită
- 17.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030849
Documente
Documentația de atribuire
- ARHITECTURA SF.ZIP.p7s
- contract.pdf.p7s
- CS-Sc.VL.pdf.p7s
- CU + Avize Scoala2.pdf.p7s
- devize.zip.p7s
- ELECTRICE SF.ZIP.p7s
- FisaDate_DF1030849.pdf
- Modele-de-formulare.doc.p7s
- REZISTENTA SF.ZIP.p7s
- SANITARE INCALZIRE SF.ZIP.p7s
- SF partea scrisa1-38.pdf.p7s
- SF partea scrisa39-72.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CO-TOM-RODNA SRL CUI RO 2222666
Terți susținători 1
CONSTRUROM SA CUI RO 16161089
Subcontractanți 1
NIRVANA STUDIO S.R.L. CUI RO 15631948
Valoare atribuită
11.418.607,71 RON
din 11.535.792,75 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 117.185,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.