Atribuită
Anunț de participare
,,INTOCMIRE DOCUMENTATIE TEHNICA – PROIECT TEHNIC (P.A.C., PT+DE, CS.) SI ASISTENTA TEHNICA PENTRU PROIECTUL “MODERNIZARE SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA VILCANESTI-CORP CLADIRE SCOALA GENERALA VECHE”
- Număr anunț
- SCN1027558
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALCANESTI (PRIMARIA) (CUI 2845770)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 17.993,24 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1010892
- Termen limită
- 29.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032295
Documente
Documentația de atribuire
- 01 DALI Scoala Vilcanesti-PARTE SCRISA-semnat.pdf.p7s
- avize-semnat.rar.p7s
- caiet de sarcini-semnat.PDF.p7s
- DALI Scoala Vilcanesti-PARTE DESENATA-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1032295.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- model contract-semnat.doc.p7s
- strategie de contractare-semnat.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
17.993,24 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro