Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 67,9% sub estimat

Servicii de topografie-3 loturi

Număr anunț
SCN1027538
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
OPTIMAL STRUCTURE S.R.L. (CUI 39005640)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON 67,9% sub estimat
Data publicării
20.11.2018 07:49
Anunț de atribuire
SCNA1011200
Termen limită
06.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032310

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

9.000 RON

din 28.000 RON estimat 67,9%

Adjudecat la 32,1% din estimat · economie 19.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.