Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru suprafete pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat curatarii si dezinfectarii suprafetelor, materialelor, echipamentelor si mobilierului care nu sunt utilizate in contact direct cu produsele alimentare sau cu hrana pentru animale. Ideal pentru dezinfectia rapida a suprafetelor si dispozitivelor non-invazive din domeniul medical. Categoria de utilizatori: MEDICAL ( Institutii Medico - Sanitare ), PROFESIONAL, INDUSTRIAL, COLECTIVITATI. PRODUS AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 5093/02/12.24 Autorizatie INCDMMC: 61/14.04.2020. I.PREZENTAREA PRODUSULUI: Spălarea mâinilor este cea mai eficientă metodă de protecție împotriva microorganismelor. Formula sa activă antibacteriană este îmbogățită cu glicerină de origine vegetală, pentru protecția împotriva uscării excesive a pielii mâinilor. II. INSTRUCŢIUNI DE UTILIZARE: Se aplică pe pielea udă, se masează uşor, iar după 1 minut se clăteşte cu apă din abundenţă. Ingrediente: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Glycerin, Propylene Glycol, Parfum, Triclosan, Citric Acid, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone Produsul se ambalează în canistră din HDPE de 5L, prevăzută cu buşon cu sigiliu. Produsele şi ambalajele colective sunt inscripţionate conform legislaţiei în vigoare.
- Număr anunț
- DA28192717
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GEORGE POBORAN SLATINA (CUI 12938930)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,76 RON
- Valoare atribuită
- 1,76 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.