Atribuită Cumpărare directă

FARMEC Gel dezinfectant mâini 150 ml este un dezinfectant pe baza de alcool in concentratie de 70% v/v, avand efect virucid si bactericid cu acțiune rapidă destinat dezinfectiei igienice a mâinilor. Are in compozitie si glicerina care are un rol emolient si hidratant. UTILIZARE: o cantitate de aproximativ 3 - 5 ml se aplică pe suprafața pielii. Se freacă mâinile până la uscare. Nu se clătește. Exclusiv de uz extern. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. CATEGORIA DE UTILIZATORI: Industrial, Colectivitati, Profesional, Public larg Produs biocid - Autorizatie nr.114/29.04.2020 + Anexa supliment nr.1/08.05.2020 emise de Institutul National de Cercetare - Dezvoltare Medico - Militara "Cantacuzino", valabilitatea autorizatiei reglementata de OUG 67/2020 privind modificarea unor acte normative si prelungirea unor termene din 12.05.2020. NUFAR Dezinfectant Universal 750 ml cu Trigger

Număr anunț
DA28131399
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501 RON
Valoare atribuită
501 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

501 RON

din 501 RON estimat