Atribuită
Cumpărare directă
CARTOANE DE BANI FATA /SPATE, ASTFEL: 19.200 Seturi CARTOANE BANI FATA/ SPATE 1 leu - 900 set; 5 lei - 900 set; 10 lei - 2.500 set; 50 lei - 6.000 set; 100 lei - 7.000 set; 200 lei - 1.800 set; 500 lei - 100 set; cu inscrisurile specifice și personalizate pentru fiecare trezorerie in parte, astfel: Iași - 1000 set.- cartoane fată/spate 100 lei Bacau - 1000 set.- cartoane fată/spate 50 lei - 1000 set.- cartoane fată/spate 100 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 200 lei Botosani - 500 set.- cartoane fată/spate 1 leu - 500 set.- cartoane fată/spate 5 lei - 1000 set.- cartoane fată/spate 10 lei - 2000 set.- cartoane fată/spate 50 lei - 2000 set.- cartoane fată/spate 100 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 200 lei Neamt - 200 set.- cartoane fată/spate 1 leu - 200 set.- cartoane fată/spate 5 lei - 200 set.- cartoane fată/spate 10 lei - 1000 set.- cartoane fată/spate 50 lei - 1000 set.- cartoane fată/spate 100 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 200 lei - 100 set.- cartoane fată/spate 500 lei Suceava - 200 set.- cartoane fată/spate 1 leu - 200 set.- cartoane fată/spate 5 lei - 300 set.- cartoane fată/spate 10 lei - 1000 set.- cartoane fată/spate 50 lei - 1000 set.- cartoane fată/spate 100 lei - 300 set.- cartoane fată/spate 200 lei Vaslui - 1000 set.- cartoane fată/spate 10 lei - 1000 set.- cartoane fată/spate 50 lei - 1000 set.- cartoane fată/spate 100 lei
- Număr anunț
- DA28270015
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 18443100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,07 RON
- Valoare atribuită
- 3,07 RON
- Data publicării
- 24.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.