Atribuită
Cumpărare directă
calimara cerneala albastra – 50 ml 4 buc 2. agrafe birou – 28 mm / 100 buc/cutie 30 cutii 3. pioneze – 50 buc/cutie 30 cutii 4. caiet A4 – 80 file dict./mate 30 + 30 60 buc 5. dosar plastic – cu sina si 2 gauri NOKI 60 buc 6. creion mecanic 20 buc 0,5/20 buc 0,7 - 40 buc 7. folie protectie – A4 NOKI 40 microni 2000 buc 8. folie din plastic pt, laminat A3– 80 microni/100 coli/top 1 cut folie din plastic pt, laminat A4 – 80 microni/100 coli/top 2 cut 9. liner – negru CENTROPEN 50 buc 10. lipici solid – 20 gr 50 buc 11. marker permanent – 25 rosu / 25 negru 50 buc 12. marker tabla whiteboard - 25 rosu / 25 negru 50 buc 13. mine creion 0,7 – 12 mine / cutie 60 set 14. pasta corectoare – 20 ml 60 buc 15. pix – UF albastru 200 buc 16. plastilina – 10 culori 200 gr/gr KORES 60 buc 17. rigla – plastic 30 cm 60 buc 18. banda adeziva– transparent 19 x 33 m 30 buc banda adeziva transparenta 48 x 66 m 30 buc 19. sfoara pt. cusut dosare – bumbac 30 buc 20. coperta dosar arhivare – A4+ carton alb230 gr/mp, dimensiuni 31 x 22 cm 600 buc 21. hartie cartonata – A4 x 100 coli/top , 160 gr/mp , albastru, verde, galben, portocaliu cate 2 top 8 top 22. evidentiator – diferite culori 50 buc 23. banda adeziva 25 mm x 66 m 15 buc 24. banda adeziva 48x66m transparenta 20 buc 25. biblioraft – plastifiat A4 x 75 mm NOKI 5 buc 26. indigo – A4 x 100 coli 20 set 27. post-it – 75x75 x 100 file 70 buc 28. mapa corespondenta – din carton plastifiat cu elastic 20 buc 29. fisa magazie A5 din carton alb 170 gr
- Număr anunț
- DA28251365
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,51 RON
- Valoare atribuită
- 2,51 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.