Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactivi coagulare conform comandă 1068/28.05.2021: 1. CA CLEAN I 1X50ML/PK, cod produs: DB-964-0631-3, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 465.44 lei/kit; P.T. 930.88 lei; 2. DADE THROMBIN REAGENT 10X5ml, cod produs: DB-B4233-27, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 661.00 lei/kit; P.T. 661.00 lei; 3. THROMBOREL S 10X10ML, cod produs: DB-OUHP49, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 520.00 lei/kit; P.T. 520.00 lei; 4. CONTROL PLASMA P 10X1 ML, cod produs: DB-OUPZ17, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 620.00 lei/kit; P.T. 620.00 lei; 5. CONTROL PLASMA N 10X1 ML, cod produs: DB-ORKE41, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 629.00 lei/kit; P.T. 629.00 lei; Total: 3.360,88 lei/pachet (fără TVA);

Număr anunț
DA28108781
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,36 RON
Valoare atribuită
3,36 RON
Data publicării
02.06.2021 00:00
Data finalizării
04.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,36 RON

din 3,36 RON estimat