Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul consumabile 316104/10.06.2021, pozitiile 1-4, cuprinde urmatoarele pozitii: - Recoltor universal FloqSwabs, u.m. bucată, cantitate 1000, cod 519CS01, pret unitar 2.3 lei, total 2300 lei - Recoltor FecalSwab mediu lichid Carry Blair, u.m. bucată, cantitate 200, cod 470CE.A, pret unitar 4.3 lei, total 860 lei - Recoltor - eSwab cu mediu lichid Amies, u.m. bucată, cantitate 300, cod 490CE.A, pret unitar 4.3 lei, total 1290 lei - Recipient recoltare urină UriSwab, u.m. bucată, cantitate 300, cod 802CE.A, pret unitar 4.3 lei, total 1290 lei
- Număr anunț
- DA28202776
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33141600-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,74 RON
- Valoare atribuită
- 7,74 RON
- Data publicării
- 15.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.