Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul cuprinde urmatoarele pozitii: 1. Cultură sânge, identificare, antibiogramă, Numar de evaluari anual 2, Oct , Dec, Codul shemei 5100, Pret unitar 770.00 lei, Valoare totala 1540.00 lei 2. Cultură și indetificare din LCR, Numar de evaluari anual 2, Sep, Dec, Codul shemei 5150, Pret unitar 705.00 lei, Valoare totala 1410.00 lei 3. Coprocultura-Cultură și detecție acizi nucleici Aeromonas, Campylobacter, Plesiomonas, Salmonella, Shigella și Yersinia, Numar de evaluari anual 2, Oct , Dec, Codul shemei 5190, Pret unitar 965.00 lei, Valoare totala 1930.00 lei 4. Coloratie gram și microscopie colonii, Numar de evaluari anual 1, Oct , Codul shemei 5040, Pret unitar 315.00 lei, Valoare totala 315.00 lei 5. Mycobacterium - Colorație rapidă acidă și microscopie, Numar de evaluari anual 2, Sep, Dec, Codul shemei 5240, Pret unitar 600.00 lei, Valoare totala 1200.00 lei 6. Streptococci A, C, G – cultură și identificare gât, Numar de evaluari anual 2, Aug, Nov, Codul shemei 5140, Pret unitar 540.00 lei, Valoare totala 1080.00 lei 7. Urocultură, cuantificare, identificare și antibiogramă (screening cantitativ) , Numar de evaluari anual 1, Dec, Codul shemei 5065 Pret unitar 750.00 lei, Valoare totala 750.00 lei 8. Control paraziti in fecale; probe de materii fecale formolizate care sa acopere si patologia parazitara tropicala; 3 probe / participare; 3 evaluari / an; furnizorul schemei de comparare trebuie sa fie acreditat SR EN ISO 17043:2010;
- Număr anunț
- DA28306528
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 85145000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17,96 RON
- Valoare atribuită
- 17,96 RON
- Data publicării
- 30.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.