Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi biochimie 2855/08.06.2021: 1. AST CP, cod produs: A11A01629, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 74.40 lei/kit, P.T. 148.80 lei; 2. Total Bilirubin CP, cod produs: A11A01639, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 51.12 lei/kit, P.T. 102.24 lei; 3. Uric Acid CP, cod produs: A11A01670, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 85.59 lei/kit, P.T. 171.18 lei; 4. GGT CP, cod produs: A11A01630, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 108.48 lei/kit, P.T. 108.48 lei; 5. ALP CP, cod produs: A11A01626, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 33.17 lei/kit, P.T. 66.34 lei; 6. Glucose PAP CP, cod produs: A11A01668, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 55.67 lei/kit, P.T. 111.34 lei; 7. MultiCal, cod produs: A11A01652, UM: kit 10x3mL, cantitate: 0.4, P.U. 914.94 lei/kit, P.T. 365.98 lei; 8. Triglycerides CP, cod produs: A11A01640, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 153.23 lei/kit, P.T. 306.46 lei; 9. Deproteinizer CP, cod produs: A11A01754, UM: kit 30 mL, cantitate: 2, P.U. 113.30 lei/kit, P.T. 226.60 lei; 10. Lipase CP, cod produs: A11A01631, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 537.60 lei/kit, P.T. 537.60 lei; Total: 2.145,02 lei/pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA28150873
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,44 RON
- Valoare atribuită
- 5,44 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.