Atribuită Cumpărare directă

Pachetul 2373/08.06.21 cu reactivi hematologie, coagulare, consumabile cuprinde urmatoarele pozitii: 901020, ABX Diluent, u.m. 20 l, cantitate 4, pret unitar 446.28 lei, total 1785.12 lei 906003, ABX Basolyse, u.m. fl 1 l, cantitate 3, pret unitar 320.91 lei, total 962.73 lei 903010, ABX Cleaner, u.m. fl 1 l, cantitate 3, pret unitar 47.83 lei, total 143.49 lei 206010, ABX Eosinofix, u.m. fl 1 l, cantitate 3, pret unitar 336.87 lei, total 1010.61 lei 906013, ABX Lysebio, u.m. 0,4 l, cantitate 3, pret unitar 256.67 lei, total 770.01 lei B4218-20, Actin® FS , u.m. kit: 10 x 2 ml, cantitate 2, pret unitar 340.52 lei, total 681.04 lei 2062203, Difftrol (2N) 3 ml, u.m. 2 x 3 ml, cantitate 1, pret unitar 406.66 lei, total 406.66 lei 2062207, Difftrol (2L) 3 ml, u.m. 2 x 3 ml, cantitate 1, pret unitar 406.66 lei, total 406.66 lei 2062208, Difftrol (2H) 3 ml, u.m. 2 x 3 ml, cantitate 1, pret unitar 406.66 lei, total 406.66 lei B4233-27, Dade Thrombin, u.m. kit: 10 x 5 ml, cantitate 2, pret unitar 935.7 lei, total 1871.4 lei ORKL17, Standard Plasma, u.m. 10 x 1 ml, cantitate 1, pret unitar 1207.16 lei, total 1207.16 lei 450082, Fluturasi Safety Lock 23G x 3/4 - SAFETY Blood Collection Set + Luer Adapter 23G x 3/4"tubing length 7 1/2" (19 cm), single-packed, sterile, not made withnatural rubber latex, u.m. buc, cantitate 200, pret unitar 3.36 lei, total 672 lei 964-0631-3, CA Clean I, u.m. 1 x 50 ml, cantitate 3, pret unitar 277.66 lei, total 832.98 lei OPAT03, PT Multicalibrator, u.m.

Număr anunț
DA28155088
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,27 RON
Valoare atribuită
12,27 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
09.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,27 RON

din 12,27 RON estimat