Atribuită Cumpărare directă

reactivi conf com 1324/04.06.2021

Număr anunț
DA28126501
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
Cod CPV
24322510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334 RON
Valoare atribuită
334 RON
Data publicării
04.06.2021 00:00
Data finalizării
04.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334 RON

din 334 RON estimat