Atribuită
Cumpărare directă
Cod Articol Descriere Articol Cantitate U.M. Pret Unitar Valoare totala AA101 CUTII PETRI PS 90MM FARA VENT, STERILE 500BUC* 5 EA 197 985 AA0061 CUTII PETRI 60MM 500 BUC* 5 BOX 168 840 AA5100/SG/CS TAMPON PRELEVARE PROBE FARA TUB TIJA LEMN 100BUC 5 BAG 20 100 AA1016 CUVE SPECTROFOTOMETRU,PS,SEMI-MICRO 0.5-2ML,100B 5 BOX 20 100 UHCM129B BULION SOIA TRIPTONA 500GR-16.6L 1 FL 221 221 2246
- Număr anunț
- DA28248729
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,25 RON
- Valoare atribuită
- 2,25 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.