Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza necesarului de materiale sanitare pentru luna iunie 2021. Adresa de livrare: Magazia de materiale sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24. Prezenta achizitie SEAP are o valabilitate de maxim 60 de zile.Netrimiterea marfii in acest termen, atrage dupa sine anularea comenzii Se doresc 400 lame nr. 22, 200 lame nr 23,500 buc lame nr 11,400 buc lame nr. 15,cate 300 buc lame nr. 18, 20, 24
- Număr anunț
- DA28111568
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
- Cod CPV
- 33141411-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON
- Data publicării
- 03.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.