Atribuită
Cumpărare directă
easta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza necesarului de materiale sanitare pentru luna iunie 2021. Adresa de livrare: Magazia de materiale sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24. Prezenta achizitie SEAP are o valabilitate de maxim 60 de zile.Netrimiterea marfii in acest termen, atrage dupa sine anularea comenzii Se doresc sonde aspiratie nr 8 100 buc, nr 10 200 buc, nr14 300 buc, nr16 100 buc, nr 18 200 buc, sonde duodenale nr 14, 16 si 18 cate 100 buc, sonde Foley 2 cai ch 12 100 buc, nr 14 100 buc, ch16 200 buc, ch18 100 buc, sonde endo nr 5.5 50 buc, sonde endo nr7 250 buc,, sonde endo nr 8 200 buc
- Număr anunț
- DA28112573
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,43 RON
- Valoare atribuită
- 2,43 RON
- Data publicării
- 03.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.