Atribuită Cumpărare directă

24 sim-uri BUSINESS MOBILE Plus : - Nelimitat Minute si SMS-uri in reteaua Orange ; - Nelimitat Minute si SMS-uri Nationale (fix si mobil ) si INT SEE Fix ; - 100 min/sms - MIN si SMS-uri INTL SEE (Mob) +SUA (Fix + Mob)+ Canada (Fix + Mob)+Israel (Fix + Mob) cu exceptia Estoniei, Letoniei, Lituaniei si a listei de VAS ; - Trafic date Romania : 5 GB /sim ; - Nelimitat voce roaming zona SEE ; - 2800 MB FUP roaming SEE (2.8 GB) - Cost Control ( dupa terminarea traficului de internet national, scade viteza si nu genereaza costuri). 11 sim-uri BUSINESS MOBILE ULTRA : Nelimitat Minute si SMS-uri in reteaua Orange ; - Nelimitat MIN si SMS-uri Nationale (Fix+ Mob) si MIN INTL catre SEE(Fix) cu exceptia Estoniei, Letoniei, Lituaniei si a listei de VAS ; - 1000 min/sms - MIN si SMS-uri INTL SEE (Mob) +SUA (Fix + Mob)+ Canada (Fix + Mob)+Israel (Fix + Mob) cu exceptia Estoniei, Letoniei, Lituaniei si a listei de VAS ; - Nelimitat Resurse de date incluse in pachet la viteza 4G ; - Nelimitat voce roaming zona SEE ; - 10.800 MB FUP roaming SEE - 300 unitati voce roaming zona A-B ; - 2100 unitati date roaming zona A-B . 2 sim-uri data only : - Trafic 8 GB/sim ; - Cost control ; Pret total : 340 euro/luna pentru 12 luni Curs BNR din data de : 29.06.2021 , 1 euro = 4.9262 RON

Număr anunț
DA28306150
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,10 RON
Valoare atribuită
20,10 RON
Data publicării
30.06.2021 00:00
Data finalizării
30.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,10 RON

din 20,10 RON estimat