Atribuită
Cumpărare directă
DOSAR ALB CU SINA P01711 50 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 50 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 100 SUPORT PATRAT ARTICOLE SCRIS ECADA 95002 1 MARKER PERMANENT SCHNEIDER 130,1-3MM P04499 1 AGRAFE BIROU ECADA, 50MM 14050 3 BANDA CORECTOARE CENTRUM 5MMX8M 80311 3 POST-IT HOPAX 42x12mm, 5x25 FILE, NEON, SAGEATA 21143 1 CAPSE MAPED NR. 24/6, 1000 BUC/CUT 324405 3 CAPSATOR KANGARO DS-45N, 30 COLI DS-45N 1 PERFORATOR KANGARO 30 COLI AION-30 1 POST-IT HOPAX 76x76mm, 100 COLI, PASTEL P01322 12
- Număr anunț
- DA28164322
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU (CUI 5182167)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154 RON
- Valoare atribuită
- 154 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.