Atribuită Cumpărare directă

CARTUS NEGRU CANON PG-545, 8ML PG-545 CARTUS COLOR CANON CL-546, 8ML CL-546 TONER COMPATIBIL LEXMARK MX317 SPLMX317

Număr anunț
DA28248289
Autoritate contractantă
COMUNA BUCSANI (PRIMARIA BUCSANI) (CUI 5026680)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348 RON
Valoare atribuită
348 RON
Data publicării
22.06.2021 00:00
Data finalizării
23.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348 RON

din 348 RON estimat