Atribuită
Cumpărare directă
PERFORATOR SMD DELUXE H-30, 30-34 COLI 5 CAPSATOR MAPED ESSENTIALS METAL HALF STRIP 24/6, 25 COLI 354311 5 CAPSE MAPED NR. 24/6, 1000 BUC/CUT 324405 5 DECAPSATOR MAPED START 370111 5 PLASTELINA 10 CULORI KOH-I-NOOR P02154 2 CUTTER 18MM MAPED MAXI BLISTER 018211 5 LIPICI SOLID DACO 40G 5 FLUID CORECTOR 20ML DACO CF001 5 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 33MM, 100PCS/CUT AS-03 5 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 30 DOSAR ALB CU SINA P01711 30 RADIERA FACTIS TRI-24 TRI-24 5
- Număr anunț
- DA28269945
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 389 RON
- Valoare atribuită
- 389 RON
- Data publicării
- 24.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.