Atribuită
Cumpărare directă
Seringi 2 ml cu ac din doua parti G23 0,60 x 30 mm - INJEKT DUO 2 ml cod 4645022V HC Seringi 5 ml cu ac din doua parti cu ac G22 0,70 x 30 mm- INJEKT DUO 5 ml 4645057V HC Seringi 10 ml cu ac din doua parti G21 0,80 x 40 mm- INJEKT DUO 10 ml - 4645103V HC Seringi de 20 ml cu ac din doua parti cu ac G21 0,80 x 40 mm - INJEKT DUO 20 ml - 4645200V HC
- Număr anunț
- DA28236940
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
- Cod CPV
- 33141310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,19 RON
- Valoare atribuită
- 4,19 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.