Atribuită Cumpărare directă

Tetavax 0.5ml/dz susp.inj*1ser.pre.monodz F(VACCIN TETANIC ADSORBIT)_6897_#RX 300 X 59.02 = 17976 Ciprocin 500mg*10cpr.film 20 X 10.86 = 217.20 Clopidogrel Terapia 75mg*30cpr.film 10 X 26.31 = 263.10 Miofilin 24mg/ml sol.inj*5f*10ml 40 X 19.43 = 777.20 Sulfat de atropina Takeda 1mg/ml sol.inj*5f*1m 20 X 6.35 = 127 Vessel due F 600ULS/2ml*10f*2ml 30 X 68.93 = 2067.90 Vessel due F 250ULS*50cps.moi 6 X 84.78 = 508.68 Tarosin*20cpr 10 X 16.29 = 162.90 Actovegin 200mg*50drj 1 X 127.31 = 127.31 Hepa Merz conc.sol.perf*10f*10ml 3 X 180 = 540 Levetiracetam Aurobindo 500mg*30cpr. 3 X 22.03 = 66.09 Nicergolina LPH 30mg*30cpr.film 3 X 21.40 = 64.29 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28244105
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33651600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,98 RON
Valoare atribuită
19,98 RON
Data publicării
22.06.2021 00:00
Data finalizării
23.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,98 RON

din 19,98 RON estimat