Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de COMANDA trimisa prin fax, conf. solicitarilor din referatul de necesitate aprobat cu nr.4697/07.06.2021. Achizitia se poate realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura, cf. art. 7, alin (5) din L.98/2016 si art. 43 , alin (2)din HG 395/2016. Produsele care se regasesc ca oferte din cosul de cumparaturi, sa detina un termen de valabilitate cat mai mare, intre 12-24 luni. Avem nevoie cat se poate de repede! Va multumim! Comanda : XYZAL 30FLC ; MIOFILIN = 5 CUTII ( 25 fiole) ; BETALOC 5 CUTII ( 25 fiole)
- Număr anunț
- DA28141838
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709 RON
- Valoare atribuită
- 709 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.