Atribuită
Cumpărare directă
Nr.Crt Cod Denumirea produselor sau serviciilor U.M. Cantita-tea Pret unitar (fara TVA) -lei- Valoarea -lei- Valoare TVA -lei- 1. T00S14A CARTUS CERNEALA EPSON T00S14ABLACK FOR L1110/L3100/L3101/L3150/L5190,70ML BUC 1.00 25.00 25.00 4.75 2. T00S24A CARTUS CERNEALA EPSON T00S24ACYAN FOR L1110/L3100/L3101/L3150/L5190,70ML BUC 1.00 25.00 25.00 4.75 3. T00S34A CARTUS CERNEALA EPSON T00S34AMAGENTA FOR L1110/L3100/L3101/L3150/L5190,70ML BUC 1.00 25.00 25.00 4.75 4. T00S44A CARTUS CERNEALA EPSON T00S44AYELLOW FOR L1110/L3100/L3101/L3150/L5190,70ML BUC 1.00 25.00 25.00 4.75 5. TK-1170 CARTUS TONER ORIG. KYOCERA TK-1170 FOR ECOSYS M2040DN/M2540DN/M2640IDW, 7200PAG BUC 2.00 405.00 810.00 153.90 6. TK-6115 CARTUS TONER ORIGINAL KYOCERATK-6115 FOR MFP ECOSYS M4125IDN/M4132IDN,15000 PAG BUC 1.00 465.00 465.00 88.35
- Număr anunț
- DA28109650
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC CAPITAN NICOLAE PLESOIANU (CUI 2649544)
- Furnizor / câștigător
- INFOPLUS SERVICE SRL (CUI 3239704)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,38 RON
- Valoare atribuită
- 1,38 RON
- Data publicării
- 02.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.