Atribuită Cumpărare directă

071.02.006 - Perie de curatare ISOLAB pentru eprubete, 80*12 mm Perie de curatare, realizata din perlon de calitate, ideala pentru curatarea eprubetelor mici Perie de curatare, realizata din perlon, cu maner din polipropilena si coada din sarma rezistenta la coroziune Manerul permite agatarea periei intr-un loc convenabil Ideala pentru curatarea eprubetelor mici Material Perlon Material maner Polipropilena Lungime coada 235 mm Dimensiuni exterioare (L*O) 80*12 mm Compatibilitate Pentru eprubete mici Cantitate o bucata Cod produs 071.02.006

Număr anunț
DA28125858
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
39224200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7 RON
Valoare atribuită
7 RON
Data publicării
04.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7 RON

din 7 RON estimat