Atribuită Cumpărare directă

1. Vana sertar pana cauciucat, corp plat Pn 10/16, Dn 200, cu cutie si tija - 1 buc - 830 lei/buc fara TVA 2. Vana sertar pana cauciucat, corp plat Pn 10/16, Dn 100 cu roata - 1 buc - 250 lei/buc fara TVA 3. Vana sertar pana cauciucat, corp plat Pn 10/16, Dn 65 cu roata - 2 buc - 160 lei/buc fara TVA Producator VALVOTUBI ITALIA

Număr anunț
DA28252220
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI 15526373)
Cod CPV
42131000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,40 RON
Valoare atribuită
1,40 RON
Data publicării
23.06.2021 00:00
Data finalizării
25.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,40 RON

din 1,40 RON estimat