Atribuită
Cumpărare directă
1 TABLA INOX 0.5, 1X2 M COLI 2 236.00 2 TABLA NEAGRA 1.5MM X 2M COLI 2 265.50 3 PROFIL RECTANGULAT 40X40X3 ML 24 31.30 4 VATA BAZALTICA 3.6 MP PAC 1 131.00 5 PLATBAND OTEL 40X4X50 KG (40M) PAC 1 520.00 6 BALAMA METALICE (SUDURA 28MM, 30MM) BUC 6 16.85 7 ZAVOR BUC 2 11.90 8 BROASCA USA BUC 1 100.87 9 MANER CU SILD (VOPSIT ALB/MARO) SET 1 38.76 10 BROASCA INGROPATA 35/85/22D/240 BUC 40 34.80 11 ADEZIV SUPER-FLEXIBIL DE EXTERIOR, PENTRU GRESIE SI FAIANTA REZISTENT LA INTEMPERII KG 500 X 2.56 12 GARNITURA SANITARA 11/2 BUC 200 X 1.29 13 GARNITURA SANITARA 11/4 BUC 200 X 1.18 14 GARNITURA SANITARA 1" BUC 200 X 0.42 15 BROASCA INGROPATA 35/85/22D/240 BUC 20 X 34.80
- Număr anunț
- DA28139575
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- URVAS COM SRL (CUI 12162910)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,62 RON
- Valoare atribuită
- 6,62 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.