Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse curatenie conform decrierii dvs. si conform ofertei nr. 17789/29.06.2021.

Număr anunț
DA28301827
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966 RON
Valoare atribuită
966 RON
Data publicării
30.06.2021 00:00
Data finalizării
30.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966 RON

din 966 RON estimat