Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse alimentare diverse pentru Gradinita nr. 8 Brasov (29368443) din 12/05/2021-31/05/2021 conform facturilor FOR19487, FOR19566, FOR19587, FOR19667, FOR19743, FOR19806, FOR19827 si FOR19878

Număr anunț
DA28114060
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.8 Brasov (CUI 29368443)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI 1094763)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,84 RON
Valoare atribuită
12,84 RON
Data publicării
03.06.2021 00:00
Data finalizării
03.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,84 RON

din 12,84 RON estimat