Atribuită Cumpărare directă

TONER HP CF410A, BLACK pentru HP PRO MFP M477 FNW 1 BUC TONER HP CF411A, CYAN pentru HP PRO MFP M477 FNW 1 BUC TONER HP CF413A, Magenta pentru HP PRO MFP M477 FNW 1 BUC TONER HP CF412A, Yellow pentru HP PRO MFP M477 FNW 1 BUC

Număr anunț
DA28149127
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,78 RON
Valoare atribuită
1,78 RON
Data publicării
08.06.2021 00:00
Data finalizării
16.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,78 RON

din 1,78 RON estimat