Atribuită Cumpărare directă

Obiectul prezentului contract îl constituie furnizarea unui număr de: - 60 buc. calculatoare desktop de tip Mini Tower - 30213000-5 Computere personale Caracteristici tehnice: - Processor: Intel sau echivalent, minim 6 fire de executie; - Memorie: minim 1 x 8 GB DDR4, suportata minim 16 GB DDR4; - Capacitate de stocare: minim 1000 GB; - Unitate optica: Da; - Placa video: da, integrate - Placă rețea: 1 x 10/100/1000 Mbps - Tastaura: inclusa, qwerty, USB - Mause:inclus, USB - Monitor: minim 21,5 inch, full HD - Sistem de operare: Windows 10 Pro cu licenta - Garantie: 3 ani; Adresa de livrare: Sediul Direcției Naționale de Probațiune, Str. Apolodor nr. 17, sector 5, Bucureşti, etaj 6, persoană de contact: dl. Ionel ZLOTARIU tel. 0723.761.014, dp@just.ro - 1 buc. monitor - 30231310-3 - Ecrane plate Caracteristici tehnice: - Diagonală: minim 21,5 inch - Rezoluție: Full HD, 1920 x 1080 - Timp de răspuns: 5 ms - Ecran: LED - Format ecran: Wide; - Luminozitate: 200 cd/m² - Conectivitate: 1 x VGA, 1 x HDMI - Conținut pachet: monitor, cablu VGA, cablu alimentare - Garanție: minim 2 ani; - Costul livrării suportat de furnizor. Adresa de livrare: Sediul SP Ilfov, Piața Walter Mărăcineanu nr. 1 - 3, sectorul 1, București, cod poștal 010115, persoană de contact: doamna Iuliana BONEA, tel.: 0739.012.755, adresă de e-mail: probatiune.ilfov@just.ro. Nu se percep costuri de livrare.

Număr anunț
DA28165330
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,41 RON
Valoare atribuită
126,41 RON
Data publicării
10.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,41 RON

din 126,41 RON estimat