Atribuită
Cumpărare directă
Consumabile IT 1. Toner compatibil CRG725, 10 buc x 23 lei/buc 2. Toner original Kyocera TK8115BK - negru, 1 buc x 316 lei/buc 3. Toner Lexmark MB2236adw (toner 3k pagini) - B222H00, 2 buc x 289 lei/ buc 4. Toner compatibil Xerox B215, 106R04348, 1 buc x 145 lei/buc 5. Toner compatibil Xerox B1022, 006R01731, 1 buc x 181 lei/buc 6. Drum unit compatibil Brother L2312D, 2 buc x 35 lei/buc 7. Toner compatibil Canon LBP2900, FX10, 2 buc x 29 lei/buc 8. Toner compatibil Brother Fax-2845, TN2220, 1 buc x 29 lei/buc 9. Drum unit Xerox Phaser 3052, 1 buc x 49 lei/buc
- Număr anunț
- DA28151352
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,66 RON
- Valoare atribuită
- 1,66 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.