Atribuită
Cumpărare directă
Ace gamalie - 10 cutii x 0.91 lei; Agrafe 33mm - 10 buc x 0.74 lei; Caiet A5 80 file - 10 buc x 1.85 lei; Caiet A5 60 file - 10 buc x 2.94 lei; Capse 24/6 - 20 cutii x 0.57 lei; Capse nr. 10 - 5 buc x 0.60 lei; Dosar sina carton duplex - 100 buc x 0.32 lei; Dosar plastic - 200 buc x 0.56 lei; Folie protectie A4 100/set - 20 set x 8.05 lei; Fluid corector cu burete Kores - 10 buc x 2.91 lei; Hartie copiator A4 80g/mp, 500 coli - 130 top x 11.80 lei; Indigo Kores A4 - 1 top x 28/.00 lei; Registru A4 96 file Educa - 10 buc x 7.91 lei; Biblioraft A4 5cm marmorat - 25 buc x 4.70 lei; Saci 35L 50buc/rola gri - 100 role x 7.91 lei; Capsator 45 coli C-14 Noki - 1 buc x 23.39 lei; CD Verbatim - 50 buc x 1.09 lei; Plic CD - 600 buc x 0.07 lei; Plic C6 alb siliconic - 200 buc x 0.06 lei;
- Număr anunț
- DA28106886
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,09 RON
- Valoare atribuită
- 3,09 RON
- Data publicării
- 02.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.