Atribuită
Cumpărare directă
Domestos 750ml - 10 buc x 6.20 lei; Cif spay baie 500ml - 10 buc x 9.50 lei; Cif crema 500ml - 10 buc x 5.60 lei; Solutie gresie 2L Efekt - 10 buc x 10.50 lei; Solutie geamuri 500ml Clin - 10 buc x 7.50 lei; Triumf aragaz 375ml - 10 buc x 8.90 lei; Pronto parchet 750ml - 10 buc x 11.50 lei; Detergent vase 800ml Fairy - 4 buc x 7.50 lei; Hartie igienica alba 3 str. 24role/bax - 10 bax x 15.00 lei; Coada metalica telescopica 1.5m - 4 buc x 13.00 lei; Odorizant WC Bref 50g - 20 buc x 6.00 lei; Servetele albe 25x25cm - 10 pachete x 2.50 lei; Saci menaj 60L cu urechi 24/set - 10 set x 7.00 lei; Saci menaj 120L 10/set - 10 set x 4.50 lei; Sapun hotelier 15g 300/cut - 2 cut x 180.00 lei;
- Număr anunț
- DA28144071
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,45 RON
- Valoare atribuită
- 1,45 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.