Atribuită
Cumpărare directă
Triumf degresant forte 375ml - 20 buc x 8.90 lei; Ela Lux mobila, maro, 200ml - 20 buc x 8.00 lei; Domestos 750ml - 20 buc x 6.20 lei; Lavete uscate universale 3/set - 20 set x 3.60 lei; Cif 500ml - 20 buc x 5.60 lei; Ajax detergent geam cu pulverizator 500ml - 10 buc x 6.50 lei; Saci menaj 60L 24/set cu urechi Paclan - 10 set x 7.00 lei; Burete de vase 3/set Fino - 10 set x 3.50 lei; Stergator geam cu racleta Oti coada 20cm - 3 buc x 7.50 lei; Odorizant WC 150g Sano - 2 buc x 10.00 lei; Razuitor multifunctional Kronus - 3 buc x 7.50 lei; Lame rezerva razator multifunctional Kronus 10/set - 2 set x 5.50 lei; Manusi nitril L 100/cut - 2 cut x 65.00 lei; Cloramina pastile dezinfectante 200/cut - 2 cut x 32.00 lei;
- Număr anunț
- DA28215055
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,09 RON
- Valoare atribuită
- 1,09 RON
- Data publicării
- 16.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.