Atribuită Cumpărare directă

Clor Ace 1L - 30 buc x 4.70 lei; Domestos 750ml - 30 buc x 6.20 lei; Cif crema 500ml - 30 buc x 5.60 lei; Solutie Ajax multisuprafete 1L - 20 buc x 6.00 lei; Pronto spray pentru mobila 300ml - 20 buc x 11.00 lei; Pronto solutie parchet 750ml - 30 buc x 11.50 lei; Faras ergonomic cu coada - 10 buc x 11.00 lei; Matura sorg - 10 buc x 16.25 lei; Indicator avertizare "podea umeda" - 17 buc x 50.00 lei; Odorizant camera Aeron Tortuga 85ml - 10 buc x 27.50 lei; Stergator geamuri cu racleta Oti coada 20cm - 20 buc x 7.50 lei; Mop bumbac 250g - 30 buc x 5.50 lei; Galeata plastic cu storcator 14L - 10 buc x 14.00 lei; Cif detergent pardoseli 1L - 30 buc x 9.90 lei; Odorizant toaleta DEO Pons 200ml - 15 buc x 16.00 lei;

Număr anunț
DA28215156
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,57 RON
Valoare atribuită
3,57 RON
Data publicării
16.06.2021 00:00
Data finalizării
16.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,57 RON

din 3,57 RON estimat