Atribuită
Cumpărare directă
Dosar plastic cu sina si perf. Noki - 250 buc x 0.50 lei; Biblioraft plast. 8 cm/ 5 cm Herlitz - 120 buc x 6.40 lei; Memorie stick USB 32Gb Kingston - 115 buc x 35.00 lei; Hartie copiator A4 80g 500 coli Brilliant - 201 top x 11.20 lei; Pix cu gel albastru Herlitz Smoothy/Jelly - 250 buc x 1.50 lei; Pix albastru cu mecanism Centrum Prima - 25 buc x 0.80 lei; Etichete A4 aotoadezive 100/top - 1 top x 24.00 lei; Capse nr. 10 Kargo - 10 cut x 0.85 lei; Capsator nr. 10 Kargo LE10 - 2 buc x 20.00 lei; Memorie stick USB 256GB, Adata, USB 3.0 cu capac - 6 buc x 156.00 lei; Bloc notes cu spirala A5 60 file Pigna Style - 200 buc x 4.00 lei; File protectie cristal 75mic. A4 100/set Noki - 10 set x 23.00 lei; Agrafe birou 50mm 100/cut - 5 cut x 1.90 lei; Carton alb A4 160g 250 coli, Xerox Premier - 3 top x 39.50 lei; Toner Konica Minolta bizhub C368 TN 324K black 28000pag original - 1 buc x 154.00 lei; Toner Konica Minolta bizhub C368 TN 324Y yellow 26000pag original - 1 buc x 368.00 lei; Toner Konica Minolta bizhub C368 TN 324M magenta 26000pag original 1 buc x 368.00 lei; Toner Konica Minolta bizhub C368 TN 324C cyan 26000pag original - 1 buc x 368.00 lei; Toner Konica Minolta bizhub 227 TN 323 black 23000pag original - 1 buc x 205.00 lei;
- Număr anunț
- DA28217386
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,19 RON
- Valoare atribuită
- 11,19 RON
- Data publicării
- 16.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.