Atribuită Cumpărare directă

Cif 500ml - 25 buc x 5.60 lei; Solutie geamuri 500ml Clin - 30 buc x 7.50 lei; Domestos 750ml - 30 x 6.20 lei; Triumf aragaz 500ml cu pulverizator - 30 buc x 10.20 lei; Pur vase 750ml - 20 buc x 5.50 lei; Mop bumbac 250g - 15 buc x 5.50 lei; Ela lux mobila 200ml - 5 buc x 8.00 lei; Lavete uscate universale 3/set - 10 set x 3.60 lei; Saci manaj cu urechi 60L 24/set - 20 set x 7.00 lei; Manusi menaj marimea M - 20 set x 3.80 lei; Solutie gresie 2L Efekt - 15 buc x 10.00 lei; Burete vase 3/set Fino - 10 set x 3.50 lei; Burete sarma fin 3/set - 10 set x 3.30 lei; Matura plastic - 5 buc x 8.50 lei; Coada telescopica 1.5m Oti - 5 buc x 13.00 lei; Faras plastic - 5 buc x 3.00 lei;

Număr anunț
DA28245348
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,68 RON
Valoare atribuită
1,68 RON
Data publicării
22.06.2021 00:00
Data finalizării
22.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,68 RON

din 1,68 RON estimat