Atribuită
Cumpărare directă
1. Toner Xerox B210 original buc=5x225lei; 2. HP Toner CE271A original Cyan buc=1x1311.63lei; 3. HP Toner CE272A original Yellow buc=1x1311.63lei; 4. HP Toner CE273A original Magenta buc=1x1311.63lei; 5. HP Toner CF360X original Negru buc=2x763lei; 6. HP Toner CF361X Original Cyan buc=1x847lei; 7. HP Toner CF362X original Yellow buc=1x853lei; 8. HP Toner CF363X original Magenta buc=1x878lei; 9. Toner Negru Fax Canon Sensys L150 buc=4x235.33lei. Produsele să fie livrate cel tarziu până la data de 23.07.2021. Interval orar 08-14, de Luni pana Vineri
- Număr anunț
- DA28290688
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,11 RON
- Valoare atribuită
- 10,11 RON
- Data publicării
- 29.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.