Atribuită Cumpărare directă

SE DORESTE ACHIZITIA DE PUBELE 120L, PRODUS DIN HDPE, 750 BUCATI CULOARE NEGRU SI 750 BUCATI CULOARE VERDE, PENTRU BUNA DESFASUSRARE A SERVICIILOR OFERTITE CETATENILOR . TRANSPORT GRATUIT LA SEDIUL PRIMARIEI COMUNEI IZVOARELE, JUDETUL TELEORMAN

Număr anunț
DA28120027
Autoritate contractantă
COMUNA IZVOARELE (CUI 4732572)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,68 RON
Valoare atribuită
108,68 RON
Data publicării
03.06.2021 00:00
Data finalizării
04.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,68 RON

din 108,68 RON estimat