Atribuită
Cumpărare directă
Material Polietilena de inalta densitate (HDPE) densitatea de 0.94g/ cm patrat; • Culoare Negru • Capacitate cuva 240 l • Inaltime 106 cm • Lungime 57.7 cm • Latime 72 cm • Capac Da , prevazut cu doua manere • Roti Da, 2 roti din cauciuc dens rezista la o greutate de pana la 100 kg • Certificare EN840, pretandu-se la utilizare impreuna cu utilajele certificate EN840 (se poate fixa in elementii de prindere ai masinii de salubritate pentru basculare)
- Număr anunț
- DA28256123
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe lânga Tribunalul Dolj (CUI 4332460)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 34928480-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,07 RON
- Valoare atribuită
- 1,07 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.