Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 SKY COPY 80G/MP TOP 100 PLIC TB4 BURDUF 5CM 105947 BUC 20 CAPSE 24 / 6 EAGLE CUTIE 12 POST IT 76 X 76 100F BLUE 21149 BUC 5 POST IT 76 X 76 100F GALBEN 21007 BUC 5 POST IT 76 X 76 100F ROZ 21148 BUC 5 POST IT 76 X 76 100F VERDE 21150 BUC 5 INDEX 45 X 12 5 CULORI P01-1 BUC 10 BANDA ADEZIVA 48 X 66 TESA 4280 BUC 12 BANDA ADEZIVA 19 X 33 MILAN INVIZIBIL 80211 BUC 8 ETICHETE AUTOADEZIVE TOP 1 DOSAR CARTON SINA TARE BUC 100 DOSAR PVC HZ BUC 100 SFOARA BUMBAC BO777 BUC 12 FLUID CORECTOR BIC 20ML BUC 10 BANDA CORECTOARE MILAN 80185 BUC 5 ROLLER PILOT FRIXION CLICKER + CAPAC 0.5 0.7 BUC 10 MARKER TABLA MAGNETICA SCH 290 NEGRU BUC 10 REZERVA FLIPCHART 20F HZ SET 2
- Număr anunț
- DA28288232
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Alexandru Moruzi (CUI 29185730)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,83 RON
- Valoare atribuită
- 1,83 RON
- Data publicării
- 28.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.