Atribuită
Cumpărare directă
Registru inventar, format A4, 100 coli/carnet (10 buc), Ordin deplasare, format A5, 100 coli/carnet (40 buc), Registru intrare-ieșire corespondență, orizontal, A4, 100 coli/carnet, copertă mucava (90 buc), Registru casă autocopiativ, format A4, 50 set/carnet, (20 buc) Foaie de parcurs persoane, format A4, 100 coli/carnet(35 buc), Fisă de magazie cartonată, format A5, 200 gr,(1000 buc) Dispoziție de plată casierie, format A6, autocopiativ, 50 set/carnet, (40 buc) Condică de prezență, format A4, 100 coli/carnet, (90 buc) Bon consum autocopiativ, format A5, 50 set/carnet, (40 buc) Chitanțier A6-ex.hârtie autocopiativă, 50 seturi/carnet, (30 buc) Notă de recepție și constatare diferențe A4, hârtie offset, 100 file/carnet,(10 buc) Registru pentru păstrarea evidenței contractelor, orizontal, A4, 100 coli/carnet, coperta mucava, (2 buc) conform comandă nr. 170297/16.06.2021, ce va fi transmisă pe e-mail.
- Număr anunț
- DA28217728
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL ENERGIEI (CUI 43507695)
- Furnizor / câștigător
- NOBILA CASA PAPER SRL (CUI 10393063)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,59 RON
- Valoare atribuită
- 6,59 RON
- Data publicării
- 16.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.