Atribuită Cumpărare directă

Acumulator auto 12V x 40Ah ZAP PLUS JAPAN - dimensiuni Lxlxh 187x127x220 mm - curent pornire 300A Conform HG1132/2008 la achizitionarea unui acumulator nou trebuie predat un acumulator uzat la schimb. conform anexa atasata,oferta nr.17014/18.06.2021.transport inclus

Număr anunț
DA28242160
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194 RON
Valoare atribuită
194 RON
Data publicării
22.06.2021 00:00
Data finalizării
22.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194 RON

din 194 RON estimat