Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lot 3: Servicii revizie/intretinere periodică pentru autovehiculul: Dacia Duster cu nr. AB 10 WAB

Număr anunț
DA34475243
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002 RON
Valoare atribuită
11.690.410 RON
Data publicării
10.11.2023 11:23
Data finalizării
15.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.690.410 RON

din 2.002 RON estimat