Atribuită Cumpărare directă

PACHET 2 STANDARDE DE LABORATOR - CERERE SEAP ADV1221044 / 16.06.2021 APAVIL VALCEA Pachetul contine : 1.Clorura de potasiu – solutie 0,01 mol /l – standard de conductivitate 1413 µS/cm (25 °C) trasabil NIST si PTB – E-SET Trace WTW – COD 300572 – SET 6 FL. x 50 ML = 1 SET x 750,00 LEI 2.Standard UV-VIS 1a – dicromat de potasiu solutie 600 mg/l pentru verificare absorbanta la 430 nm, conform Ph Eur Certipur® MERCK – COD 104660.0001 – SET 8 FIOLE x 10 ML = 1 SET x 750,00 LEI ( 2 FIOLE Solutie Dicromat de potasiu 600 mg/l + 6 FIOLE solutie de acid sulfuric ) Setul este suficient pentru 2 verificari complete. Total pachet : 1500,00 LEI Termen de livrare : 21 – 45 zile de la comanda ( incepand cu fiecare zi de luni a saptamanii, ora 12,00 ) in functie de stocurile producatorilor.

Număr anunț
DA28226373
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
ALBEDO SRL (CUI 13905737)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,50 RON
Valoare atribuită
1,50 RON
Data publicării
17.06.2021 00:00
Data finalizării
22.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,50 RON

din 1,50 RON estimat