Atribuită Cumpărare directă

Hotel La Conac Botiz – Satu Mare cazare si masa sectia handbal junioare IV pt CSM Corona cazare si masa perioada 18.06-20.06,2 nopti,19 persoane 130 lei/persoana pensiune complete cazarea si masa pentru un numar de 19 persoane (8 camere duble sau triple si 3 camere single), la acelasi hotel, respectiv Hotel La Conac, in perioada 18.06. - 20.06.2021. Cazare: Intrare in data de 18.06.2021 si iesire in data de 20.06.2021 Masa: Intrare in data de 18.06.2021 cu masa de seara si iesire in data de 20.06.2021 cu masa de pranz. Total 4940 lei

Număr anunț
DA28221325
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CORONA BRASOV (CUI 40906900)
Furnizor / câștigător
WECO TMC S.R.L. (CUI 6309553)
Cod CPV
98341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,94 RON
Valoare atribuită
4,94 RON
Data publicării
17.06.2021 00:00
Data finalizării
17.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,94 RON

din 4,94 RON estimat