Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile de laborator : Halate de femei si barbati - 70 x 103 -buc = 7210 lei Manusi de protectie L 100 buc latex nepudrate 4 cutie x 50 lei = 200 lei Manusi de protectie XL 100 buc latex pudrate 1 cutie x 48 lei = 48 lei Manusi de protectie M 100 buc latex nepudrate 3 cutie x 50 lei = 150 lei Ochelari de protectie 69 x 10 lei = 690 TOTAL 8298 lei
- Număr anunț
- DA28195500
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,30 RON
- Valoare atribuită
- 8,30 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.